Impresszum

A HVG Könyvek webáruházának üzemeltetését és könyvek forgalmazását a Book24 Zrt. végzi.

A webáruház készletében található termékek, ide értve a termékekhez kötődő szellemi tulajdont is, a HVG Kiadó Zrt. tulajdonát képezik.

@ Minden jog fenntartva.

 

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Észrevételeivel, kérdéseivel, problémáival az alábbi elérhetőségeken fordulhat hozzánk:
E-mail cím: ugyfelszolgalat [kukac] book24 [pont] hu
Telefonszám: +36-70-949-2665
Ügyfélszolgálat elérhetősége: 9:00- 16:00 munkanapokon

Minden megkeresésre a lehető legrövidebb időn belül, de legkésőbb 2 munkanapon belül válaszolunk.

 

HVG Kiadó Zrt.

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 14.
Postacím: 1300 Bp. 3., Pf. 20.
Telefon: +36 1 436-2000

Kiadóvezető:
Budaházy Árpád, a.budahazy@hvg.hu

Szerkesztőség:

Koncz Gábor, g.koncz@hvg.hu
Szűcs Adrienn, a.szucs@hvg.hu

Dufka Hajnalka, h.dufka@hvg.hu
Káli Diána, d.kali@hvg.hu
Mandl Orsolya, o.mandl@hvg.hu
Tanács Eszter, e.tanacs@hvg.hu
Tulics Mónika, m.tulics@hvg.hu

Marketing és PR:
Darvas Adrienne
Telefon: +36 1 436 2066, a.darvas@hvg.hu
Breinich Nóra
Telefon: +36 1 436 2458, n.breinich@hvg.hu

Kiadói asszisztens I Foreign Rights Manager:
Kormos Kata, k.kormos@hvg.hu

Digitális nyomda:
HVG Press
Telefon: +36 1 436 2070; press@hvg.hu

A BOOK24 adatai:

Cég neve: Book24 Könyvkereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság (Book24 Zrt.)
Székhelye: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 54. - 2. épület 3. emelet
Fióktelephelye: 2045 Törökbálint, DEPO Raktrábázis VI. épület, Hrsz. 062/115.
Cégjegyzékszáma: 01-10-048181 (Nyilvántartja a Fővárosi Törvényszék Cégbírósága)
Adószáma: 25010305-2-41
Csomagküldő kereskedelmi tevékenység nyilvántartási száma: 12094 / Üi: II-2565/2/2014
Adatkezelési nyilvántartási száma: NAIH-79925/2014
BKIK nyilvántartási száma: BU25010305
Képviseli: Fábián Gergely Lajos, illetve Walitschek Csilla igazgatósági tagok önállóan

Tárhelyszolgáltatónk:
Creartwork Kft. - info@creartwork.hu

 

Ön elavult böngészőt használ! A jobb felhasználói élmény érdekében kérjük, frissítse böngészőjét.   Értettem
konyvfigyelo