Kapcsolat

A HVG Könyvek webshopjának kiszolgálását és üzemeltetését a Book24 Könyvkereskedelmi Zrt. látja el. 

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Észrevételeivel, kérdéseivel, problémáival az alábbi elérhetőségeken fordulhat hozzánk:
E-mail cím: hvgugyfelszolgalat [kukac] book24 [pont] hu
Telefonszám: +36-70-949-2665
Ügyfélszolgálat elérhetősége: 9:00- 16:00 munkanapokon

Minden megkeresésre a lehető legrövidebb időn belül, de legkésőbb 2 munkanapon belül válaszolunk.

 

HVG Kiadó Zrt.

Kiadóvezető:
Budaházy Árpád, a.budahazy@hvg.hu 

Szerkesztőség:
Koncz Gábor, g.koncz@hvg.hu
Szűcs Adrienn, a.szucs@hvg.hu
Dufka Hajnalka, h.dufka@hvg.hu
Káli Diána, d.kali@hvg.hu
Krausz Veronika, v.krausz@hvg.hu
Mandl Orsolya, o.mandl@hvg.hu
Tanács Eszter, e.tanacs@hvg.hu
Tulics Mónika, m.tulics@hvg.hu

 

Marketing és PR:
Darvas Adrienne
Telefon: +36 1 436 2066, a.darvas@hvg.hu

Mihály Flóra Anna

Telefon: +36 1 436 2046, f.mihaly@hvg.hu

 

Kereskedelmi menedzser:
Breinich Nóra
Telefon: +36 1 436 2458, n.breinich@hvg.hu 

Kiadói asszisztens / Foreign Rights Manager:
Kormos Kata, k.kormos@hvg.hu 

Digitális nyomda:
HVG Press
Telefon: +36 1 436 2070; press@hvg.hu

Cím: 1037 Budapest, Montevideo u. 14.
Postacím: 1300 Bp. 3., Pf. 20.
Telefon: +36 1 436-2000

Ön elavult böngészőt használ! A jobb felhasználói élmény érdekében kérjük, frissítse böngészőjét.   Értettem
konyvfigyelo